REZERWUJ
Twój koszyk jest pusty.

O nas

ZIELONE MIEJSCE NA KAZIMIERZU

Pierwszy Stopień jest restauracją rodzinną, pełną roślin, dzięki którym stała się zielonym sercem Krakowskiego Kazimierza.

POZNAJ NAS

Poczuj się jak w domu

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość poczuł się u nas jak w domu. Projektując wystrój naszej restauracji, skupialiśmy się na stworzeniu miejsca spokojnego, przyjemnego i pełnego zieleni. Chcemy by nasi goście poczuli zielony klimat i zrelaksowali się wśród starannie dobranej roślinności. Proponowane przez nas dania inspirowane są smakami, które pamiętamy z naszych domów. Używamy małopolskich produktów regionalnych, które kupujemy u ekologicznych dostawców i w zaprzyjaźnionych lokalnych sklepikach. Chcemy, aby nasi goście zasmakowali prawdziwej kuchni z naszego dzieciństwa w nowoczesnej odsłonie, ciesząc się swobodną atmosferą i klimatyczną muzyką.

EKOLOGICZNE SKŁADNIKI

W menu używamy jakościowych i ekologicznych produktów regionalnych, dzięki czemu nasza kuchnia jest zdrowa i pełnowartościowa. Sery Łomnickie z Koziej Łąki są wytwarzane według tradycyjnych receptur, posiadają certyfikat wyrobów ekologicznych i należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Pstrąg  z naszej karty pochodzi z małopolskich stawów. Świeże warzywa i owoce przywożone są z naszych rodzinnych upraw nieopodal Proszowic. Uważamy, że dobry produkt jest najważniejszy i to dzięki niemu smak każdej potrawy jest tak niepowtarzalny.

EKO MENU

Przykładowe potrawy

Zabieramy Państwa w kulinarną podróż do domu naszych dziadków podając dania w nowoczesnej odsłonie.