REZERWUJ
0
Twój koszyk jest pusty.

Jaki prezent na Dzień Babci?

Choć Boże Narodzenie już za nami to jak wszyscy wiemy, za kilka dni będzie kolejna okazja do świętowania! I to nie byle jaka bo przecież swoje święto obchodzić będą te cudowne kobiety, które u boku rodziców pomagały w naszym wychowaniu. Te, które nas rozpieszczały za dziecka, a lata później były dla nas oparciem po kłótniach z rodzicami. Babcie – bo o nich właśnie mowa, zdecydowanie zasługują na specjalne traktowanie w swój wyjątkowy dzień!

Jeśli nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci to chętnie pomożemy. Oferujemy przepiękne boxy prezentowe stworzone specjalnie na tą wyjątkową okazję. Są to unikatowe produkty, w pełni zdrowe i naturalne wykonywane przez nas samych oraz przez małe lokalne firmy specjalizujące się w produktach Eko.  

Nasz pomysł na prezent dla Babci to wyjątkowa mieszanka naturalnych produktów, w której skład wchodzą: syrop Cieleśnica dzika róża z maliną, konfitura z rabarbaru i płatków dzikiej róży, miód wielokwiat z zaprzyjaźnionej pasieki,  ręcznie wykonywana zawieszka w kształcie serca oraz naturalna sojowa zawieszka pachnąca kwiatami, której zapach unosi się od razu po otwarciu pudełka. Wszystkie wspomniane produkty zostały precyzyjnie dobrane pod względem swoich właściwości dla osób w starszym wieku.

Wiemy też, że każda Babcia może mieć swoje preferencje smakowe lub zdrowotne – dlatego dajemy Wam możliwość skompletowania własnego pudełka prezentowego z naszych naturalnych produktów.

Co więcej – do pudełka dołączymy personalizowaną kartkę z życzeniami oraz podpisem osoby wysyłającej, by Babcia poczuła się jeszcze bardziej wyjątkowo!

Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach możecie nie mieć możliwości bezpośredniego kontaktu z Babcią, dlatego też oferujemy Wam możliwość dostarczenia boxu prezentowego pod same drzwi waszej babci – dostarczy ją kurier a na terenie Krakowa sami osobiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Jeśli już teraz chcesz zamówić ten idealny prezent na Dzień Babci to zgłoś się do nas przez nasze media społecznościowe lub odwiedź osobiście nasz jarmark w restauracji Pierwszy Stopień. Możesz to oczywiście również zrobić bezpośrednio przez nasz sklep internetowy.   

Pamiętaj: Każda Babcia zasługuje na to co najlepsze – a właśnie to znajduje się w naszych naturalnych produktach.

P.S Mamy też specjalne boxy na Dzień Dziadka oraz wspólne boksy dla Babci i Dziadka. Wejdźcie na nasz sklep by dowiedzieć się więcej!

Comments are closed.