Poznaj Nas

Pierwszy Stopień jest restauracją rodzinną, pełną roślin, dzięki którym stała się zielonym sercem Krakowskiego Kazimierza.

Miejsce
rodzinne

Pierwszy Stopień powstał jako restauracja rodzinna stworzona przez mamę, córkę i jej męża. Stworzyliśmy restaurację bo lubimy poznawać ludzi i chcemy, aby nasi goście mogli spotkać się w zielonym ogrodzie w samym centrum Krakowskiego Kazimierza. Naszą, życiową filozofią jest propagowanie naturalnego i zdrowego jedzenia. Natura jest nam bliska ponieważ nasz rodzinny dom znajduje się we wsi pod Krakowem, której okolice są zagłębiem rolniczym.

Na co dzień otaczają nas naturalne warzywa, owoce, zioła i kwiaty, a rolnicy to nasi przyjaciele i rodzina. Dzięki temu składniki, których używamy w naszej kuchni i na barze są wykonywane rzemieślniczo i domowo. Mieszkanie na wsi zapoczątkowało również naszą miłość do roślin i ich pielęgnacji. Wszystkie przedmioty uzupełniające wnętrze restauracji to zabytkowe przedmioty z domu naszych pradziadków. To dzięki tym detalom stworzyliśmy klimat dzięki, któremu poczujesz się u nas jak w domu.

Klimatyczna restauracja, którą tworzą ludzie.

Razem z załogą tworzymy Pierwszo Stopniową rodzinę i staramy się, aby każdy gość poczuł się jej częścią. Jesteśmy uśmiechnięci, życzliwi i pełni optymizmu.. tymi pozytywnymi uczuciami obdarowujemy naszych gości. Sami się przekonajcie. Do zobaczenia na Krakowskiej 17!