Zielone Miejsce Na Kazimierzu

Pierwszy Stopień jest restauracją rodzinną, pełną roślin, dzięki którym stała się zielonym sercem Krakowskiego Kazimierza.

Poznaj Nas

Miejsce Rodzinne

Pierwszy Stopień powstał jako restauracja rodzinna stworzona przez mamę, córkę i jej męża. Stworzyliśmy restaurację bo lubimy poznawać ludzi i chcemy, aby nasi goście mogli spotkać się w zielonym ogrodzie w samym centrum Krakowskiego Kazimierza. Naszą, życiową filozofią jest propagowanie naturalnego i zdrowego jedzenia. Natura jest nam bliska ponieważ nasz rodzinny dom znajduje się we wsi pod Krakowem, której okolice są zagłębiem rolniczym. Na co dzień otaczają nas naturalne warzywa, owoce, zioła i kwiaty, a rolnicy to nasi przyjaciele i rodzina. Dzięki temu składniki, których używamy w naszej kuchni i na barze są wykonywane rzemieślniczo i domowo. Mieszkanie na wsi zapoczątkowało również naszą miłość do roślin i ich pielęgnacji. Wszystkie przedmioty uzupełniające wnętrze restauracji to zabytkowe przedmioty z domu naszych pradziadków. To dzięki tym detalom stworzyliśmy klimat dzięki, któremu poczujesz się u nas jak w domu.

Klimatyczna restauracja, którą tworzą ludzie

Projektując wystrój naszej restauracji, skupiliśmy się na roślinach, dzięki którym o każdej porze roku gość może poczuć się jak w pełnej zieleni, tętniącej życiem miejskiej oazie. Goście mogą zasmakować naszych dań, ciesząc się swobodną atmosferą i klimatyczną muzyką. Razem z załogą tworzymy Pierwszo Stopniową rodzinę i staramy się, aby każdy gość poczuł się jej częścią. Jesteśmy uśmiechnięci, życzliwi i pełni optymizmu.. tymi pozytywnymi uczuciami obdarowujemy naszych gości. Sami się przekonajcie. Do zobaczenia na Krakowskiej 17!